Vanaf vandaag kunt u als woningeigenaar aankloppen bij het Energiebespaarfonds voor een lening om uw huis energiezuiniger te maken. In het fonds wordt samengewerkt door de Rijksoverheid, de Rabobank en de ASN bank. Zie ook ons bericht Nationaal energiebespaarfonds – goedkoop krediet.
Het fonds is een uitvloeisel van het Woonakkoord dat vorig jaar werd gesloten. Huiseigenaren kunnen hiermee hun woning energiezuiniger maken. Tevens worden bedrijven in de bouw- en installatiesector op die manier aan nieuwe opdrachten geholpen.
Investeren
Via het Energiebespaarfonds kan bijvoorbeeld worden geïnvesteerd in woningisolatie of een nieuwe HR-ketel.
Het fonds kan ook worden gebruikt voor de aanschaf van zonnepanelen. Voorwaarde is dat daarvoor 50 procent van de lening wordt gebruikt, en de andere 50 procent voor andere energiebesparende maatregelen.
Kosten lening fiscaal aftrekbaar
De kosten van de lening zijn fiscaal aftrekbaar.
Alle veertien mogelijkheden staan vermeld op Ik investeer slim.
Wilt u meer weten of heeft u advies nodig? Neem dan gerust contact met ons op. Wij helpen u graag. Zie hiervoor het contactformulier op deze website. U kunt ons ook bellen op 075-616 7487 of mobiel op 0651 18 0652 of bereiken per email info@adfinadvies.nl.