Heeft u nog geen bijzonder uitstel van betaling aangevraagd, dan kunt u alsnog tot en met 31 december 2020 bijzonder uitstel van betaling aanvragen voor belastingschulden.
Indien u voldoet aan de voorwaarden van het beleidsbesluit (Besluit van 29 september 2020, nr. 2020-19833, Staatscourant 50987), komt u daarnaast in aanmerking voor de aflossingsregeling van 36 maanden voor de opgebouwde belastingschuld.
Let op. U kunt alleen bijzonder uitstel aanvragen nadat er een belastingaanslag is opgelegd.
U vraagt in één keer tegelijk bijzonder uitstel van betaling aan voor alle aanslagen inkomstenbelasting, Zorgverzekeringswet, vennootschapsbelasting, loonheffingen en omzetbelasting (btw).
Dit kan als u één aanslag heeft ontvangen. U hoeft dus niet te wachten tot u voor alle genoemde belastingen een aanslag heeft ontvangen.